Fırat Üniversitesi Rehber Öğrenci Topluluğundan Bir Çocuk Bir Umuttur Kampanyası
Fırat Üniversitesi Rehber Öğrenci Topluluğundan “bir çocuk bir umuttur" kampanyası kapsamında köylerdeki öğrenciler için kalem ve silgi topladılar.
Fırat Üniversitesi Rehber Öğrenci Topluluğundan Bir Çocuk Bir Umuttur Kampanyası

Fırat Üniversitesi Rehber Öğrenci Topluluğu KPSS sınavının yapıldığı bölgelerde açtıkları stantlarda kalem ve silgi topladılar. Toplanan kalem ve silgileri ilk etapta 10 köy okulundaki öğrencilere dağıtacaklarını belirten Ahmet Ölmezoğlu şu açıklamalarda bulundu;

“Bizler Fırat Üniversitesi Rehber Öğrenci Topluluğu olarak bir araya gelmiş öğrencileriz. Özellikler Fırat Üniversitesi öğrencilerinin maddi ve manevi sorunları ile ilgileniyoruz. Düzenlediğimiz seminerler olduğu gibi, öğrencilerin öğrenimlerini rahat bir ortamda sürdürebilmek için yurt ve ev konularında da yardımcı olmaktayız. Bir ilk olarak ilkokul öğrencileri için  “Bir Çocuk Bir Umuttur” kampanyası düzenledik. Bu işin ilki KPSS sınavına girenlerden kalem ve silgilerini stant açarak talep ettik. Beklentimizin üstünde bir teveccühle karşılaştık. Bu kalem ve silgileri 10 köyümüze götürüp öğrencilerimize dağıtacağız.” dedi.

Kategori: EĞİTİM
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-