Palununsesi`nin Bağlı Olduğu İLKHA Farsça yayına başladı
Palununsesi sitemizin bağlı olduğu İlke Haber Ajansı İngilizceden sonra Farsça yayınlara başladı. Palumuzun haberleri hem ingilizce hem farsça dilinde de yayınlanacaktır. İlke Haber Ajansı, daha önce 4 dilde yaptığı yayınlarına Farsçayı da ekleyerek yayın yaptığı dil sayısını 5’e çıkardı.
Palununsesi`nin Bağlı Olduğu İLKHA Farsça yayına başladı

2007 yılından bu yana ilkeli habercilik anlayışıyla adını geniş bir platforma ulaştıran İlke Haber Ajansı (İLKHA), ulusal ve uluslararası habercilik anlayışına yeni bir soluk getirmek için, 4 dilde yaptığı yayınlarına Farsçayı’ da ekledi.

Daha önce Türkçe, Kürtçe/Kurmanci-Sorani ve İngilizce dillerinde yayın yapan İLKHA, yayınlarına bugünden başlamak üzere Farsçayı’da ekleyerek, abonelerine ve takipçilerine yeni bir hizmet sundu.

10 yılı aşkın bir süredir Türkiye'nin birçok bölgesinde oluşturduğu muhabir ağıyla haberi kaynağından alarak okuyucularına en doğru ve en hızlı bir şekilde ulaştıran İLKHA, aynı misyonunu Farsça dilinde de yayınladığı haberlerle de devam ettirecek.

fa.ilkha.com adresinden yayın yapacak olan Farsça haberlerimize sistemin üst sağ menüsünde yer alan diller seçeneğinden erişilebilecek. (İLKHA)
Kategori: GÜNCEL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-